Czy porównywarka leasingu jest pośrednikiem?

Porównywarka leasingu znajduje się w sieci. Z jej znalezieniem nie będzie kompletnie żadnego problemu. Mamy jednak wiele pojawiających się wątpliwości i pytań. Najczęściej firmy, które nam takie porównywanie oferują, jak i także możliwość skorzystania z danego rozwiązania w leasingu nie są już pośrednikami typowymi. Umowy z konkretnymi leasingowymi towarzystwami pozwalają nam zaoferować dokładnie identyczne warunku jak doradca bezpośredni. Porównywarka leasingu przedstawia nam masę ofertę. Tak naprawdę oferta przedstawiona przez konkretną porównywarkę leasingu, jak i także u przedstawiciela jednej firmy powinna być absolutnie identyczna. Sam czas realizacji oraz inne aspekty będą identyczne, ponieważ do dyspozycji mamy takie same narzędzia oraz także dostęp bezpośredni do systemów.

Możemy oczywiście marnować czas i sprawdzać ofertę w sposób bezpośredni w firmie. Jednak jeśli zaufamy specjaliście porównywarki leasingu, to dostaniemy dokładnie tyle samo. Jednocześnie nie będziemy marnować swojego cennego czasu. Wiemy doskonale, że dla każdego przedsiębiorcy czas to po prostu pieniądz.

Jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt jeśli chodzi o porównywarkę leasingu. Najczęściej mamy jednego doradcę, niezależnie od leasingowej firmy na jaką się zdecydujemy. W przypadku odmowy samego procesowania w konkretnym towarzystwie możemy w innym towarzystwie złożyć wniosek. Wszystko się odbędzie znacznie szybciej, ponieważ doradca zna doskonale naszą firmę oraz także nasze potrzeby. Dzięki temu ułatwi nam możliwość finansowania w całkiem innej firmie.

Leave a Reply